Tel: (0322) 248 3511

Adres: Huzurevleri Mah. 77049 Sok. N0 : 7 Çukurova, Adana, Türkiye


Seyhan Çukurova Lisesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Huzurevleri Mah. mahallesinde (77056. Sokak) yer alıyor. Seyhan Çukurova Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyhan Çukurova Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyhan Çukurova Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyhan Çukurova Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyhan Çukurova Lisesi

0 görüş var

Seyhan Çukurova Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Seyhan Çukurova Lisesi
Huzurevleri Mah.77056. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 248 3511 Seyhan Çukurova Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Seyhan Çukurova Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...