Tel: (0224) 295 5000

Adres: Yıldırım, Zeytin Sk, 16310 Mimarsinan, , Bursa, Türkiye


Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Mimarsinan Mah. mahallesinde (Zeytin Sokak) yer alıyor. Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi

0 görüş var

Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi
Mimarsinan Mah.Zeytin Sokak, Yıldırım, Bursa.
+90(0224) 295 5000 Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...