yazdır
 • Nereye: Seval Plastik Sanayi adresine

Seval Plastik Sanayi hakkında

Seval Plastik Sanayi, Seval Plastik
İnşaat ve ev tekstil sektörünün vazgeçilmez ürünü olan perde rayi ve aksesuarlarinda, isminden övgüyle söz ettiren Seval Plastik, 35 yıllık geçmişinin verdiği bilgi ve birikimle sektörde söz sahibi olmaya devam ediyor. 

Milyonlarca metrelik üretimi ile yüzbinlerce ailenin her sabah odasini aydinlatmak için açtigi perdeleri, gururla tasiyor. Hastane, okul, devlet daireleri gibi kurumlarda ürünlerinin yer almasiyla, ögrencilere sağladığı burs ve iş imkanları aracılığıyla sosyal sorumluluğunu yerine getirmeye çalışıyor. Seval Plastik, genişlemekte olan seçkin ve ayrıcalıklı müşteri portföyüne daha rahat cevap verebilmek amacı ile, 2006 yılının ikinci yarısında üretim kapasitesini % 35 oranında arttırmış olmanin haklı gururunu yaşamakta. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen taleplere daha hızlı ve rahat cevap verebilmek amacı ile de 2008 yılı başında üretim kapasitesini %25 oranında arttırmayı ve ürettiği ürün kartelasına yeni ürünler katmayı hedeflemekte. 

Müşteri memnuniyetini şirket olarak ilke edinmiş olan Seval Plastik, 35 senedir kaliteye ucuza sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Üretim kalitesinin yeterliliği ve ürün kalite standartlarının TSE tarafından tescillenmesi ile kalitesini firmayla tanışmayanlara da duyuruyor. 

Türkiye’nin 5 bölgesine yayılmış yetkin satış ağı ve bayileriyle Seval Plastik, yurtiçi ve yurtdışı fuarları ve ziyaretleriyle birebir sizlere ulaşmaya çalışıyor. Ancak her zaman bir telefon kadar uzakta olmaktan da vazgeçmiyor.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Seval Plastik Sanayi için Görüşler

  Yakındaki Firma ve Mekanlar