Tel: (0216) 304 1764 veya (0216) 304 1785

Adres: Ortım San. Sit. C Blok No: 4 Tepeören ( Mutlu Akü Arkası ) Tuzla , , İstanbul, Türkiye


Seval Plastik Sanayi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde yer alıyor. Seval Plastik Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seval Plastik Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Seval Plastik
İnşaat ve ev tekstil sektörünün vazgeçilmez ürünü olan perde rayi ve aksesuarlarinda, isminden övgüyle söz ettiren Seval Plastik, 35 yıllık geçmişinin verdiği bilgi ve birikimle sektörde söz sahibi olmaya devam ediyor.

Milyonlarca metrelik üretimi ile yüzbinlerce ailenin her sabah odasini aydinlatmak için açtigi perdeleri, gururla tasiyor. Hastane, okul, devlet daireleri gibi kurumlarda ürünlerinin yer almasiyla, ögrencilere sağladığı burs ve iş imkanları aracılığıyla sosyal sorumluluğunu yerine getirmeye çalışıyor. Seval Plastik, genişlemekte olan seçkin ve ayrıcalıklı müşteri portföyüne daha rahat cevap verebilmek amacı ile, 2006 yılının ikinci yarısında üretim kapasitesini % 35 oranında arttırmış olmanin haklı gururunu yaşamakta. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen taleplere daha hızlı ve rahat cevap verebilmek amacı ile de 2008 yılı başında üretim kapasitesini %25 oranında arttırmayı ve ürettiği ürün kartelasına yeni ürünler katmayı hedeflemekte.

Müşteri memnuniyetini şirket olarak ilke edinmiş olan Seval Plastik, 35 senedir kaliteye ucuza sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Üretim kalitesinin yeterliliği ve ürün kalite standartlarının TSE tarafından tescillenmesi ile kalitesini firmayla tanışmayanlara da duyuruyor.

Türkiye’nin 5 bölgesine yayılmış yetkin satış ağı ve bayileriyle Seval Plastik, yurtiçi ve yurtdışı fuarları ve ziyaretleriyle birebir sizlere ulaşmaya çalışıyor. Ancak her zaman bir telefon kadar uzakta olmaktan da vazgeçmiyor.


0 görüş var

    Seval Plastik Sanayi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seval Plastik Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seval Plastik Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seval Plastik Sanayi

Aşağıdaki formu kullanarak Seval Plastik Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...