Tel: (0224) 246 8700

Adres: Mudanya Yolu Bağlarbaşı Metro İstasyonu Yanı, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Setbaşı Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Kayhan Mah. mahallesinde (Set Başı Tıp Mrk.) yer alıyor. Setbaşı Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Setbaşı Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Setbaşı Tıp Merkezi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Setbaşı Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Setbaşı Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Setbaşı Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Setbaşı Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...