Tel: (0212) 270 2072

Adres: Karanfil Sok. No: 18 Levent Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Setaş Kimya A.Ş., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde (Gonca Sokak) yer alıyor. Setaş Kimya A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Setaş Kimya A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi boya ve kimyevi madde mensucat imal, ithal, satış taahhüt ve pazarlaması, şirket gayesini tahakkuk ettirmek için fabrika, imalathane, atölyeler kurabilir, bunun için her türlü gayrimenkulü alır, inşaat yapar, fabrika tesis haline sokabilir veya bunları kısmen veya tamamen kiralayabilir. Sahibi bulunduğu gayrimenkulleri ipotek debilir ipotekleri fek ve kaldırabilir keza şirket sattığı mallardan dolayı teminat ipoteği kabul ve şirket lehine ipotek tesis ve fek edebilir 3. şahıslar lehine ipotek verebilir ifraz ve tevhid ve taksim yapabilir park yol yeşil alan yerleri bedelli ve bedelsiz olarak satabilir veya terkin edebilir ilgili merciler lehine verebilir satın alması gerekenleri tevhiden satın alabilir ve 28. 1. 2011 tarihinde tescil edilen genel kurul kararındayazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Setaş Kimya A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Setaş Kimya A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Setaş Kimya A.Ş.