Tel: (0216) 450 6690

Adres: Başçavuş Sok. Rıhtım Cad. No: 39-42 Yazıcıoğlu İş Merkezi Kat: 2 Osmanağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Sesa Computer, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Başçavuş Sokak) yer alıyor. Sesa Computer yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sesa Computer nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü bilgisayar bilgisayar malzemesi alım satımı ile tamir bakım onarım ve servis hizmetleri işleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sesa Computer nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sesa Computer konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sesa Computer

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sesa Computer ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...