Servo Metal logo

Tel: (0212) 510 8857

Adres: Demirciler sitesi 6. yol No:24 Zeytinburnu İstanbul İstanbul, Türkiye


Servo Metal, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Manolya Sokak) yer alıyor. Servo Metal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Servo Metal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız özellikle yapı sektöründe son yıllarda çok gözde olan transparan (planer) cephe ve saçaklarda kullanılan tüm paslanmaz (boru, flanş,spider,rutil, aparatlar vs.) ürünlerin projelendirmesini uzman mimar ve mühendis kadrosuyla yapmakta ve tecrübeli üretim ekibiyle kusursuz ve zamanında üretim yapmaktadır.

Yaklaşık 20 yıllık makine imalat deneyimi bulunan firmamız bu deneyimi yapı sektöründeki paslanmaz ve diğer metal ürünlerin üretimi içinde kullanabilmektedir. CNC, lazer, satine, pres ve kaynak işçiliği gibi kaliteyi belirleyen faktörleri bünyesinde çözürek uygun fiyat politikasını oluşturabilmiş ve her türlü metal ürünü esnek üretim bandı sayesinde üreterek yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Servo Metal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Servo Metal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Servo Metal

Aşağıdaki formu kullanarak Servo Metal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...