Tel: (0212) 340 0500

Adres: Gazeteciler Mh. Sağlam Fikir Sk. No: 15 Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Serka Turizm, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Serka Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Serka Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında faaliyete bulunan turizm ve seyahat acentaları adına hareketle isim ve yer rezervasyonu işlemleri yapmak, Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, k iralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Serka Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Serka Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Serka Turizm