Serik Belediyesi logo

Tel: (0242) 710 5555

Adres: Atatürk Caddesi, Atatürk İş Hanı, Kat: 3, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 07500, Serik, Antalya, Türkiye


Serik Belediyesi, Antalya ili Serik ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Serik Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Serik Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Serik Belediyesi
  Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.36 puan aldı.
 • Sayın Başkanım öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim…Ben serikli olarak şikayetlerim var. Ben Serik den Boğazkent a çalışmak için her gün gidiyorum. Hasta bir kadına bakıyorum. Dolmuş Serik- Boğazkent çok kötü bir şekilde çalışıyor. Serik otogar dan ya 5-10 daka önce veya 5-10 dakika sonra kalkıyor. Ve ben ya 15 dakika ya geç geliyorum ya da sonraki dolmuş beklemek zorunda kalıyorum. Dolmuşlar da sabah ya da akşamları klima açmıyorlar!!! Ve şoföru sorarsınız ne duymak ne cevap vermek ne da klima açmak ister. Ben ayda her gün 7 lira yol parasını üdeyorum. Bu parayı Boğazkent Kooperativ dolmuş hak ediyorlar mı sizce ?

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Ben akınlar Mahallesi 134 sokak ikamet etmekdeyim bizim sokak belediyenin ağır araçları yollarımızı mahvetti ve belediyeye defalarca gitmeme rağmen ve defalarca fen işlerine aramama rağmen bozuk yolları tamir etmediler yol araç için ve yayalar için büyük tehlike yaratıyor ve 134. Sokağın alt yapısı yok ve defalarca bildirdim ama hiç bir yetkili ilgilenmiyor burada oturan çok yabancı insanlar var ve turizim markası olan bir ilçeye buradaki görüntü hiç yakışmıyor inşallah en yakın zamanda yetkililer bizim mağduriyetimizi giderir saygılarımla

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sayın başkanım öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim allah utandırmasın başkanım ben serikli olarak şikayetlerim var seriğimizin ana caddelerine set yapılıyor ve bu yüzden hemenhemen hergün masddi hasarlı kazalar oluyor dün bir kişinin ısrarıyla ana caddeye set yapıldı hiçbir uyarı yok veyabancı bir vatandaş kaza yaptı arabadan indi setin resmini çekti mırıldanarak gitti ben serikli olarak utandım acaba diyorum sinyalilasyon yapmak çokmu masraf gerektiriyor da böyle uygun görülüyor biliyorsunuzdur modelli arabalar yere çok yakın bu yüzden yavaşda gitseniz arabanın önü vuruyor bu konuya duyarlı olmanız dileğiyle saygılar dilerim

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Serik Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Serik Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Serik Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Serik Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...