Tel: (0212) 727 2590

Adres: Yeni Mah. Çiftçi Sok.no: 11 Silivri, İstanbul, Türkiye


Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Silivri ilçesinde yer alıyor. Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi

1 görüş var

  • bence burası çok güzel bir eğitim kurumu

    Misafir, 04.01.2011 10:49:00

Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Silivri, İstanbul.
+90(0212) 727 2590 Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...