Tel: (0358) 212 8391

Adres: Hacılar Meydanı Mah. Sadık Ahmet Cad., , Merkez Amasya, Türkiye


Serdar Zeren İlköğretim Okulu, Amasya ili Amasya Merkez ilçesinin Hacılar Meydanı Mah. mahallesinde yer alıyor. Serdar Zeren İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Serdar Zeren İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Serdar Zeren İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Serdar Zeren İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Serdar Zeren İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • çok sevdiğim bir okul ben 5. sınıfa kadar bu okula geldim. Taşındığımız için şuan eğitimime başka bir okulda devam ediyorum.Bu okula gelmek istiyorum ama evimiz uzak olduğu için malesef gelemiyorum.

    Misafir, 17.11.2010 15:24:00

  • oglum mert kayanın öğrenim gördüğü sürece emeklerini esirgemeyen tüm öğretmenlerinize çok teşekür ederim sevgiler saygılar.

    Misafir, 12.07.2010 14:49:00

Serdar Zeren İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Serdar Zeren İlköğretim Okulu
Hacılar Meydanı Mah., Amasya Merkez, Amasya.
+90(0358) 212 8391 Serdar Zeren İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Serdar Zeren İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...