Tel: (0358) 212 8391

Adres: Hacılar Meydanı Mah. Sadık Ahmet Cad., , Merkez Amasya, Türkiye


Serdar Zeren İlköğretim Okulu, Amasya ili Amasya Merkez ilçesinin Hacılar Meydanı Mah. mahallesinde yer alıyor. Serdar Zeren İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Serdar Zeren İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Serdar Zeren İlköğretim Okulu
  Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
 • çok sevdiğim bir okul ben 5. sınıfa kadar bu okula geldim. Taşındığımız için şuan eğitimime başka bir okulda devam ediyorum.Bu okula gelmek istiyorum ama evimiz uzak olduğu için malesef gelemiyorum.

  / 5 yıldız
  ,

 • oglum mert kayanın öğrenim gördüğü sürece emeklerini esirgemeyen tüm öğretmenlerinize çok teşekür ederim sevgiler saygılar.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Serdar Zeren İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Serdar Zeren İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Serdar Zeren İlköğretim Okulu