Tel: (0216) 442 1506

Adres: Karabük Cad. No: 24 Kartal Egitim Araştırma Hastanesi Karşısı Cevizli Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Ser - Med Tıbbi Cihazlar, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Mustafa Kemal Caddesi) yer alıyor. Ser - Med Tıbbi Cihazlar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ser - Med Tıbbi Cihazlar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ser - Med Tıbbi Cihazlar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ser - Med Tıbbi Cihazlar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ser - Med Tıbbi Cihazlar

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Ser - Med Tıbbi Cihazlar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...