Tel: (0212) 528 8813

Adres: Kennedy Cad. No: 3 Sarayburnu / Sirkeci, Fatih, İstanbul, Türkiye


Sepetçiler Kasrı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hoca Paşa Mah. mahallesinde (Kennedy Caddesi) yer alıyor. Sepetçiler Kasrı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sepetçiler Kasrı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sepetçiler Kasrı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sepetçiler Kasrı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sepetçiler Kasrı

0 görüş var

Sepetçiler Kasrı adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Sepetçiler Kasrı
Hoca Paşa Mah.Kennedy Caddesi, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 528 8813 Sepetçiler Kasrı

Aşağıdaki formu kullanarak Sepetçiler Kasrı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...