Tel: (0312) 355 1045

Adres: Şenlik Mah. Düz Sok. No: 21 Keçiören, Ankara, Türkiye


Şenlik İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Şenlik Mah. mahallesinde (Düz Sokak) yer alıyor. Şenlik İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şenlik İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şenlik İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şenlik İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şenlik İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • bence okulumuza spor salonu yapılmalı

    Misafir, 08.04.2011 20:12:00

  • okulum çok güzel memnunum

    Misafir, 22.03.2011 20:48:00

Şenlik İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.91 puan almıştır.
Şenlik İlköğretim Okulu
Şenlik Mah.Düz Sokak, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 355 1045 Şenlik İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şenlik İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...