Tel: (0322) 346 1174

Adres: Levent Mah. 1775 Sok. No: 5, Yüreğir, Adana, Türkiye


Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu, Adana ili Yüreğir ilçesinin Levent Mah. mahallesinde (Levent Caddesi) yer alıyor. Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu

3 görüş var

  • MÜKEMEMMEL BİR OKUL

    Misafir, 12.02.2011 17:51:00

  • seniha çoban oğlu çok güzel bir okul öğretmen kadrosu çok iyi okulumu çok seviyorum

    Misafir, 24.11.2010 14:33:00

  • ben bu okuldanhiç memmun değilim çünkü her dönem için ayrı para toplanıyor projöktör aydat güvenlik kitap vb hani okullardan para istemek yasaktı bu yasak bu okula neden uğramıyor çocuğumun 7. öğetmeni neden kadrolu bir öğretmen gelmiyor 2 tane müdür 2 tane müdür yardımcısı oluyorda öğretmenler geici oluyor bir türlü anlam veremiyoruz lütfen bu duyumu dikkate almanızı rica ediyorum tekrar sizden rica ediyorum birgün denetime gelmenizi istitorum

    Misafir, 07.10.2010 16:09:00

Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu
Levent Mah.Levent Caddesi, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 346 1174 Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Seniha Çobanoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...