Tel: (0216) 385 2219

Adres: Atatürk Cd. Kireçhaneler Sk. No: 6 Sahrayıcedit, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Şener Birsöz İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde yer alıyor. Şener Birsöz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şener Birsöz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şener Birsöz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şener Birsöz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şener Birsöz İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şener Birsöz İlköğretim Okulu adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Şener Birsöz İlköğretim Okulu
Sahrayı Cedit Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 385 2219 Şener Birsöz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şener Birsöz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...