Tel: (0216) 399 7565

Adres: Cevizli Mah. Aşkale Sok. No: 35, 39, Kartal, İstanbul, Türkiye


Semiha Şakir Anadolu Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Atalar Mah. mahallesinde yer alıyor. Semiha Şakir Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Semiha Şakir Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Semiha Şakir Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Semiha Şakir Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Semiha Şakir Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • Çok iyi ve tertemiz bir okul.Öğrencileri kutlarım.

    Misafir, 02.02.2011 14:22:00

Semiha Şakir Anadolu Lisesi adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Semiha Şakir Anadolu Lisesi
Atalar Mah., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 399 7565 Semiha Şakir Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Semiha Şakir Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...