Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği) logo

Tel: (0216) 458 9000 veya (0216) 458 9082

Adres: Yalı Mh. Sahil Yolu Sokak, No: 16, Pk: 34844, Dragos, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği), İstanbul ili Maltepe ilçesinin Yalı Mah. mahallesinde (Sahil Yolu Sokak) yer alıyor. Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastane poliklinikler dispanser laboratuarlar sağlık merkezleri ve tesisleri sağlık kabinleri doğumevleri dış(ağız sağlığı) ve protez tedavi merkezleri kurmak ve bu merkezleri işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği)
    Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.84 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği)

Aşağıdaki formu kullanarak Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi (Genel Cerrahi Kliniği) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...