Tel: (0232) 224 2817

Adres: 56 Sk. No: 50 Güzelyalı, Konak, İzmir, Türkiye


Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi
  Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.3 puan aldı.
 • İzmir'in en nezih semtlerinden Güzelyalı da köklü ve kıymetli olan okulun tuvaletleri o kadar eski ve pis hijyene fazla önem verilmiyor kokudan katlarda durmak mümkün değil bu tuvaletler bana Hababam Sınıfını hatırlatıyor biz velilerde çocuklarımızı lütfen yaşadıkları yeri temiz tutma konusunda uyaralım.İnşallah en kısa zamanda ilgileceğinizi umarım.

  2/ 5 yıldız
  ,

 • ya bu okulda sınava gircem ama tam olarak nerdee lütfan yardımcı olun hangi otobsler geçiyoo

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi