Tel: (0232) 224 2817

Adres: 56 Sk. No: 50 Güzelyalı, Konak, İzmir, Türkiye


Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi

2 görüş var

  • İzmir'in en nezih semtlerinden Güzelyalı da köklü ve kıymetli olan okulun tuvaletleri o kadar eski ve pis hijyene fazla önem verilmiyor kokudan katlarda durmak mümkün değil bu tuvaletler bana Hababam Sınıfını hatırlatıyor biz velilerde çocuklarımızı lütfen yaşadıkları yeri temiz tutma konusunda uyaralım.İnşallah en kısa zamanda ilgileceğinizi umarım.

    Misafir, 21.11.2013 15:40:00

  • ya bu okulda sınava gircem ama tam olarak nerdee lütfan yardımcı olun hangi otobsler geçiyoo

    Misafir, 23.11.2010 16:52:00

Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi
, Konak, İzmir.
+90(0232) 224 2817 Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...