Tel: (0212) 731 6131

Adres: Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi, Selimpaşa Mahahllesi Adanan Menderes Cad. 3012 Sok. No: 2 Silivri, İstanbul, Türkiye


Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Silivri ilçesinde yer alıyor. Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.92 puan almıştır.
Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi
, Silivri, İstanbul.
+90(0212) 731 6131 Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...