Adres: Üsküdar, 1. Ordu Komutanlığı, 34668 Selimiye, , İstanbul, Türkiye


Selimiye Kışlası, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (1. Ordu Komutanlığı) yer alıyor. Selimiye Kışlası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selimiye Kışlası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selimiye Kışlası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selimiye Kışlası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selimiye Kışlası

0 görüş var

Selimiye Kışlası adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Selimiye Kışlası
Selimiye Mah.1. Ordu Komutanlığı, Üsküdar, İstanbul.
Selimiye Kışlası

Aşağıdaki formu kullanarak Selimiye Kışlası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...