Tel: (0312) 391 9063

Adres: Mutlu Mah. Zabıta Blokları 717 Sok. No: 87 Akdere, Mamak, Ankara, Türkiye


Selçuklu İlköğretim Okulu, Ankara ili Mamak ilçesinin Mutlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Selçuklu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuklu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuklu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuklu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuklu İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • iyi olmuş güzel sayfa beğendim...

    Misafir, 13.04.2011 21:25:00

  • çokk ama çokk güzel bir okul

    Misafir, 24.03.2011 19:19:00

Selçuklu İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.85 puan almıştır.
Selçuklu İlköğretim Okulu
Mutlu Mah., Mamak, Ankara.
+90(0312) 391 9063 Selçuklu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuklu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...