Tel: (0332) 247 1373

Adres: Akıncılar Mah. Çevre Yolu Cad. No: 111, Selçuklu, Konya, Türkiye


Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Hocacihan 100. Yıl Mah. mahallesinde (Anadolu Caddesi) yer alıyor. Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi

1 görüş var

  • Okumu ve bütün öğretmenlerimi çok seviyorum iyki Allah bu okulu bana nasib etmiş....
    inşallah 2 yıl sonra üniversite sınavını kazanıp herkese ihl den neler çıkacağını ispatlıycam...

    Misafir, 04.07.2011 13:25:00

Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi
Hocacihan 100. Yıl Mah.Anadolu Caddesi, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 247 1373 Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...