Tel: (0232) 343 0706

Adres: Kazim Dirik Mah. 373 Sok. No: 15, 2, Bornova, İzmir, Türkiye


Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Bornova, İzmir.
+90(0232) 343 0706 Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...