Tel: (0332) 241 0186

Adres: İletişim Fakültesi, Selçuklu, 42250 Ardıçlı, , Konya, Türkiye


Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Ardıçlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi

0 görüş var

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi
Ardıçlı Mah., Selçuklu, Konya.
+90(0332) 241 0186 Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...