Adres: Selçuklu, Ardıçlı, , Konya, Türkiye


Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Ardıçlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu

1 görüş var

  • Bu yurt mükemmel bir yurt herkese burayı tavsiye ederim ilgi alaka çok güzel ve okula çok yakın ben konya selçuklu diş hekimliği fakültesinde 2.sınıf öğrencisiyim.Geçen sene bu yurtta kaldım ve çok memnun oldum bu senede inşallah buradayım...

    Misafir, 15.08.2010 12:43:00

Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu
Ardıçlı Mah., Selçuklu, Konya.
Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuk Üniversitesi Atatürk Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...