Tel: (0346) 221 8102

Adres: Mevlana Mah. Rahmi Günay Cad. No: 46 Sivas, Merkez Sivas, Türkiye


Selçuk Anadolu Lisesi, Sivas ili Sivas Merkez ilçesinin Yüceyurt Mah. mahallesinde yer alıyor. Selçuk Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuk Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuk Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuk Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuk Anadolu Lisesi

0 görüş var

Selçuk Anadolu Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Selçuk Anadolu Lisesi
Yüceyurt Mah., Sivas Merkez, Sivas.
+90(0346) 221 8102 Selçuk Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuk Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...