Tel: (0484) 224 5910

Adres: Bahçelievler Mah. İsmet Aydın Cad. No: 3, Merkez Siirt, Türkiye


Selami Değer Anadolu Lisesi, Siirt ili Siirt Merkez ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (İsmet Aydın Caddesi) yer alıyor. Selami Değer Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selami Değer Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selami Değer Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selami Değer Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selami Değer Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • bence fena değil

    Misafir, 09.05.2011 20:21:00

Selami Değer Anadolu Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.21 puan almıştır.
Selami Değer Anadolu Lisesi
Bahçelievler Mah.İsmet Aydın Caddesi, Siirt Merkez, Siirt.
+90(0484) 224 5910 Selami Değer Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selami Değer Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...