Tel: (0212) 418 0308

Adres: Halitpaşa Cad. No: 29, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Şelale Düğün Salonu, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Peynirci Çk) yer alıyor. Şelale Düğün Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şelale Düğün Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Şelale Düğün Salonu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şelale Düğün Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şelale Düğün Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şelale Düğün Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Şelale Düğün Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...