Tel: (0212) 664 7779

Adres: Zübeyde Hanım Cad. 14. Sok. No: 1 Nuripaşa Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Sekiz Kardeşler Pastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Nuripaşa Mah. mahallesinde (14. Sokak) yer alıyor. Sekiz Kardeşler Pastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sekiz Kardeşler Pastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sekiz Kardeşler Pastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sekiz Kardeşler Pastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sekiz Kardeşler Pastanesi

1 görüş var

  • Ben sizin sürekli müşterinizim istasyon daki pastane nizdeki çalışan arkadaşlardan çok memnunum samimi güler yüzlü arkadaşlar başarılar dilerim kolay gelsin....

    Misafir, 28.01.2011 13:58:00

Sekiz Kardeşler Pastanesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Sekiz Kardeşler Pastanesi
Nuripaşa Mah.14. Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 664 7779 Sekiz Kardeşler Pastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sekiz Kardeşler Pastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...