Tel: (0262) 658 8700

Adres: Şekerpınar İÖO, Gebze, , Kocaeli, Türkiye


Şekerpınar Belediyesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde yer alıyor. Şekerpınar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şekerpınar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Şekerpınar Belediyesi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.32 puan aldı.
  • Beldemizin daha hareketli ve rahat yaşanabilir olabilmesi için özelliklerde şekerpınar toki kontlarının ptt ve banka şubelerinin yada bankalara ait kabinlerin kurdurulması mümkünmüdür? ayrıca istanbul bostancıda çalışmaktayım istanbula ulaşımın dahada kolaylaşması zamanla bana kendi evimde oturabilme imkanı tanıyacaktır. çünkü 1 yıl önce istanbula taşınmak zorunda kaldım. mermaray projesinden Gebzeninde faydalanmasını çok istiyorum şekerpınarın bu projeye dahil olmasınıda tabi. İyi çalışmalar diliyorum

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şekerpınar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şekerpınar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şekerpınar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şekerpınar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...