Tel: (0332) 322 2199

Adres: Dedekorkut Mah. Beyşehir Cad. No: 3, Meram, Konya, Türkiye


Şeker İlköğretim Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Dedekorkut Mah. mahallesinde yer alıyor. Şeker İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şeker İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şeker İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şeker İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şeker İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • OKULUN DAHA ÇOK FAALİYETLERE KATILMASINI İSTİYORUM

    Misafir, 22.11.2010 15:41:00

Şeker İlköğretim Okulu adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Şeker İlköğretim Okulu
Dedekorkut Mah., Meram, Konya.
+90(0332) 322 2199 Şeker İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şeker İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...