Adres: Eminönü, Haznedar Sk, 165-203, 34130 Mimarkemalettin, , İstanbul, Türkiye


Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mimar Kemalettin Mah. mahallesinde (Haznedar Sokak) yer alıyor. Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sekbanbaşı Yakup Ağa Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...