Tel: (0322) 427 2501

Adres: Yeşiloba Mah. 46180 Sk. Afet Evleri Civarı, Seyhan, Adana, Türkiye


TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Yeşiloba Mah. mahallesinde (46202. Sokak) yer alıyor. TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu

0 görüş var

TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu
Yeşiloba Mah.46202. Sokak, Seyhan, Adana.
+90(0322) 427 2501 TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...