Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi logo

Tel: (0342) 341 4022

Adres: Batkent Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, No: 52, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye


    kategoriler:

Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin Gazi Mah. mahallesinde (09089. Caddesi (89. Cd.)) yer alıyor. Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2011 yılında eğitim öğretime başlayan okulumuz kız meslek lisesi olarak hizmet vermektedir. Bünyemizde 5 alan bulunmaktadır.


0 görüş var

    Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi
    Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.83 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...