Tel: (0264) 277 3731

Adres: Karaosman Mah. Devoğlu Cad. No: 16, Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Tuzla Mah. mahallesinde (Kanal Sokak) yer alıyor. Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi

0 görüş var

Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi
Tuzla Mah.Kanal Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 277 3731 Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ş. Üst. Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...