Tel: (0262) 322 2263

Adres: Şehit Ümit Balkan İöo, Erenler Mah. Gazeteci Kazım Ertek Sokak, Akçakoca Toki Konutları, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu, Kocaeli ili İzmit ilçesinde yer alıyor. Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.2 puan almıştır.
Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu
, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 322 2263 Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Ümit Balkan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...