Tel: (0216) 592 8607

Adres: Battalgazi Mah. Bosna Bulvarı Sarısu Sok. No: 3 Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye


Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Battalgazi Mah. mahallesinde (Sarısu Sokak) yer alıyor. Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.31 puan almıştır.
Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu
Battalgazi Mah.Sarısu Sokak, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 592 8607 Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...