Tel: (0312) 330 1257

Adres: Sancaktepe Mah. 1666. Cad No: 18 Yükseltepe Keçiören, Ankara, Türkiye


Şehit Kubilay İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Sancaktepe Mah. mahallesinde (48. Sokak) yer alıyor. Şehit Kubilay İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Kubilay İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Kubilay İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Kubilay İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Kubilay İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben şehit kubilayda okuyorum iyi bir okul öğretmenleri çok iyi öğrenciler fena degil müdürümüz çok iyi bir müdür

    Misafir, 05.04.2011 07:48:00

Şehit Kubilay İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Şehit Kubilay İlköğretim Okulu
Sancaktepe Mah.48. Sokak, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 330 1257 Şehit Kubilay İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Kubilay İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...