Tel: (0232) 243 3003

Adres: 172 Sokak No 4 Basınsitesi Karabağlar - İzmir İzmir, Türkiye


Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu, İzmir ili Karabağlar ilçesinin Basın Sitesi Mah. mahallesinde (172. Sokak) yer alıyor. Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şehit halit Taş İlköğretim Okulu


0 görüş var

    Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Halit Taş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...