Tel: (0262) 426 3018

Adres: Cumhuriyet Mah. 3145 Sok. No: 2 Değirmendere Gölcük Kocaeli Kocaeli, Türkiye


Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Gölcük ilçesinin Değirmendere Mah. mahallesinde (Molla Ahmet Sokak) yer alıyor. Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • harika müthiş bir okul

    Misafir, 27.01.2014 16:58:00

Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu
Değirmendere Mah.Molla Ahmet Sokak, Gölcük, Kocaeli.
+90(0262) 426 3018 Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...