Tel: (0458) 211 7202

Adres: Şingah Mah. Köse Sk. No: 30 Bayburt, Merkez Bayburt, Türkiye


Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu, Bayburt ili Bayburt Merkez ilçesinin Şingah Mah. mahallesinde (Şht. Yzb. Agah Cadde) yer alıyor. Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulunuz çok güzel

    Misafir, 05.12.2010 10:22:00

Aşağıdaki formu kullanarak Yüzbaşı Şehit Agah İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...