Tel: (0342) 335 1244

Adres: Şehit Adem Yavuz İöo, 75. Yıl Mah. 1. Nolu Cad. 42 Nolu Sok. No: 1 Şahinbey, Gaziantep, Türkiye


Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey), Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde yer alıyor. Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey)

0 görüş var

Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey)
, Şahinbey, Gaziantep.
+90(0342) 335 1244 Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey)

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...