Tel: 444 77 43 veya (0232) 743 3960

Adres: Camikebir Mh. 52 / 1. Sokak, No: 1, Yeni Kültür Merkezi, Pk: 35460, Seferihisar, İzmir, Türkiye


Seferihisar Belediyesi, İzmir ili Seferihisar ilçesinin Camikebir Mah. mahallesinde (52 / 1. Sokak) yer alıyor. Seferihisar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seferihisar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Seferihisar Belediyesi
  Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.18 puan aldı.
 • çözüm masanız ile iletişime geçemiyoruz. Sonuç: ÇÖZÜM MASANIZ BAŞTAN ÇÖZÜMSÜZ!!!

  5/ 5 yıldız
  ,

 • CAMİKEBİR MH NOTER SOKAGINDA OTURMAKTAYIM DÜĞÜN SALONUNUN SESLERİ TÜM MAHALLEYİ SAAT 11.45 ŞE KADAR ÇINIM ÇINIM ÇINLATMAKTADIR UYUMAK ŞÖYLE DURSUN EVDE BİRBİRİMİZİ DUYAMIYORUZ .SAYIN BAŞKANIM İLGİLENİRSENİZ SİZE MİNNETTAR KALIRIZ .TEŞEKKÜRLER.

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seferihisar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seferihisar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seferihisar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Seferihisar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...