Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy logo

Tel: (0212) 425 1500

Adres: Teyfik Bey Mh. Yel Değirmeni Caddesi, No: 45, Sefakoy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Tevfik Bey Mah. mahallesinde (Yel Değirmeni Caddesi) yer alıyor. Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hastahane ve sağlık işletmeleri, klinik ve poliklinikler kurabilir, kurulmuş sağlık tesislerini devir veya kiralamak suretiyle açabilir ve işletmesini yapabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kolan Hospital Tıp Merkezi Sefaköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...