Tel: (0216) 364 1317

Adres: Nato Y. Atatürk Cad. No: 31 Yukarı Dudullu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Sefa Mobilya, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Sefa Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sefa Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, genç odası, koltuk, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sefa Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sefa Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sefa Mobilya

0 görüş var

Sefa Mobilya adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Sefa Mobilya
Yukarı Dudullu Mah.Atatürk Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 364 1317 Sefa Mobilya

Aşağıdaki formu kullanarak Sefa Mobilya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...