Tel: (0216) 565 8964

Adres: Mandıra Cad. No: 149/A Fikirtepe Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Sedef Kuyumcusu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Fikirtepe Mah. mahallesinde (Mandıra Caddesi) yer alıyor. Sedef Kuyumcusu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sedef Kuyumcusu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sedef Kuyumcusu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sedef Kuyumcusu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sedef Kuyumcusu

0 görüş var

Sedef Kuyumcusu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Sedef Kuyumcusu
Fikirtepe Mah.Mandıra Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 565 8964 Sedef Kuyumcusu

Aşağıdaki formu kullanarak Sedef Kuyumcusu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...