Tel: (0216) 651 1373

Adres: Kısıklı Cad. No:49 Altunizade Üsküdar İstanbul İstanbul, Türkiye


Seda Ozalit Altunizade, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yaman Evler Mah. mahallesinde (Meltem Sokak) yer alıyor. Seda Ozalit Altunizade yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seda Ozalit Altunizade nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Seda Ozalit Altunizade
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seda Ozalit Altunizade nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seda Ozalit Altunizade konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seda Ozalit Altunizade

Aşağıdaki formu kullanarak Seda Ozalit Altunizade ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...