Tel: (0212) 247 7287

Adres: Fırın Sok. No: 69 / 3 / Meşrutiyet, Şişli, İstanbul, Türkiye


Seçil Giyim, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor.

Tekstil, trikotaj, konfeksiyon, dokuma ve örme sanayi mamüllerinin erkek, kadın, bebe giyim eşyalarının imalatı, alımı satımı pazarlaması, ithalatı ve ihracatı ile tekstil triko ve konfeksiyon sanayii ile dokuma ve örmeye elverişli maddeler ve bunlardan mamül eşyalardan ipek eşarp ve buret'in dokuma ve örmeye elverişli sentetik ve suni devamlı liflerin dokuma ve örmeye elverişli ipliklerle bunlardan mürettep metal teller ve metal mensucatların yün, kıl, atıklarının keten ve reminin dokuma ve örmeye elverişli sentetik ve suni devamsız liflerin pamukların dokuma ve örmeye elverişli diğer bitkisel liflerin . . . . . . . konfeksiyon trikoraj ve örme sanayiine bağlı her türlü ve her cins giyim eşyasının imalatını, pazarlamasını ithalini ihracını yapmak ve 24. 11. 1994 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Seçil Giyim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...