Tel: (0212) 352 6075

Adres: Adnan Saygun Cad. No: 1/14-B Leylah Apt. Ulus Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Sebat, Ulus, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Kuruçeşme Mah. mahallesinde (Ahmet Adnan Saygun Caddesi) yer alıyor. Sebat, Ulus yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sebat, Ulus nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sebat, Ulus nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sebat, Ulus konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sebat, Ulus

0 görüş var

Sebat, Ulus adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Sebat, Ulus
Kuruçeşme Mah.Ahmet Adnan Saygun Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 352 6075 Sebat, Ulus

Aşağıdaki formu kullanarak Sebat, Ulus ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...